CV po angielsku – wzór do pobrania

Jeśli na przykład chcesz ubiegać się o pracę za granicą lub stypendium, być może będziesz musiał napisać CV po angielsku. Przykład można znaleźć tutaj! 

cv po angielsku wzór

CV po angielsku za darmo

Profesjonalnie przygotowany wzór CV po angielsku, które na dodatek możesz pobrać za darmo to już połowa sukcesu. Pamiętaj, pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. To bardzo ważne, żeby już na początku zaprezentować z się z jak najlepszej strony. Aby to uzyskać wystarczy, pobrać poniższy wzór i uzupełnić go o swoje dane. Dzięki temu, że wygląda on nowocześnie i przejrzycie na pewno sprawi i że osoby rekrutujące spojrzą na Ciebie łaskawszym okiem.

W języku angielskim tłumaczenia na słowo CV różnią się między sobą. CV po angielsku oznacza curriculum vitae. W języku angielskim (amerykańskim), życiorys jest tłumaczony jako resumé.

Jak pobrać wzór CV po angielsku za darmo?

Wystarczy kliknąć i pobrać plik w formie do edycji. Następnie starannie uzupełnić go uwzględniając wszystkie istotne informacje jakie powinny się znaleźć w angielskim CV (Uwaga! W wielu krajach anglojęzycznych zdjęcie aplikanta nie jest wymagane w CV).

Twój życiorys zawiera informacje o Twoich danych osobowych. CV po angielsku może być sformułowane w formie pełnej lub tabelarycznej (zgodnie z wymaganiami większości pracodawców). W tabelarycznym curriculum vitae informacje podane są w określonej kolejności. Należy również upewnić się, że czcionka, rozmiar czcionki i marginesy w CV odpowiadają tym w liście motywacyjnym.

W poniższym przykładzie można zobaczyć dokładnie, jak należy uporządkować informacje w tabelarycznym życiorysie i jakie terminy są używane w języku angielskim.

cv po angielsku wzór

Dlaczego warto samemu pobrać CV po angielsku i je uzupełnić?

Po pierwsze będziesz miał pełną kontrolę na przedstawionymi w CV informacjami. Będziesz mógł na bieżąco sprawdzać jak wpisywany tekst jest formatowany i jaki ma to wpływ na wygląd CV, który ma ogromne znaczenie w procesie rekrutacji. Jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad tym procesem, najlepiej samemu o to zadbać. To nic trudnego!

Kiedy pobrać CV po angielsku za darmo, a kiedy warto za nie zapłacić?

W przypadku kiedy CV po angielsku ma być tylko tłumaczeniem podstawowego CV w języku ojczystym, wtedy lepiej pobrać darmowy wzór CV i go uzupełnić. Tak samo w przypadku kiedy aplikujesz na stanowiska produkcyjne. Wtedy sprawdzą się darmowe wzory, które w prosty sposób pobierzesz i uzupełnisz. To prosty sposób aby Twoje CV wyglądało profesjonalnie i nic nie kosztowało. W przypadku kiedy aplikujesz na wyższe stanowisko, lub wymagane jest tylko CV w języku angielskim wtedy dobrze jest wybrać profesjonalnie przygotowane płatne CV. Czasami warto zapłacić profesjonalistą za przygotowanie indywidualnego wzoru CV po angielsku, który na pewno pomoże w znalezieniu pracy na wysokich stanowiskach.

Gdzie pobrać CV po angielsku za darmo?

Możesz je pobrać na naszej stronie, a następnie uzupełnić i zapisać np. jako PDF. Możesz również skorzystać z darmowego kreatora CV, który w prosty sposób przeprowadzi Cię przez proces tworzenia profesjonalnego i darmowego CV po angielsku.

Teraz wiesz, na co zwracać uwagę w angielskim życiorysie. Sprawdź gotowe wzory CV do pobrania.